Recorrido Sámano-Muskiz
HORARIO | PARADAS |
---|---|
6:45 | Sámano (Farmacia) |
6:55 | Lolin (Golosinas Lua) |
6:57 | La Sirena (plaza) |
7:05 | Baltezana, Onton y Mioño |
7:15 | Santullan |
7:20 | Playa La Arena (rotonda nueva) |
7:22 | San Julian |
7:25 | Muskiz (Centro de dia- San Juan) |
Centro San Viator |