Recorrido Castro
HORARIO | PARADAS |
---|---|
06:55 | Plaza toros |
06:57 | Ostende(Bar Verivan) |
07:00 | Tripikú |
07:02 | Barrera (Tienda Etnico) |
07:25 | Otañes (bus) |
07:33 | Las Muñecas |
Centro San Viator |
HORARIO | PARADAS |
---|---|
06:55 | Plaza toros |
06:57 | Ostende(Bar Verivan) |
07:00 | Tripikú |
07:02 | Barrera (Tienda Etnico) |
07:25 | Otañes (bus) |
07:33 | Las Muñecas |
Centro San Viator |